Corporate Events

Many corporations have already discovered what we can contribute to help empower your staff interactions.

learn more

Birthday Parties

Guarantee your child the best birthday ever by organizing it at the Pyrland Rope Course.

learn more

Day Camp

Spend time outside, be active and learn new exciting things - every summer at the Pyrland Day Camps.

learn more

Group Offer

When a stroll around Lake Malta is not enough... why not try something fun and challenging?

learn more

Rope Courses

When a stroll around Lake Malta is not enough... why not try something fun and challenging?

learn more

Localization

map

ul. Baraniaka / Chartowo, Poznań
Bus routes: 55, 57, 84 (bus stop ‘Chartowo’)

Contact: biuro@pyrlandpark.pl

Group reservations: 660 048 901 ; 735 912 992

Opening hours

During winter we only accept group reservation (>10 people)

Pyrland park

Atrakcje linowe

Rope courses

Picnic spot

Natura

Nature

Animacje

Kids entertainers

Safety

Team

Our staff is fully qualified and dedicated to providing you with the safe and fun experience.

Our team

Park linowy zlokalizowany w mieście Poznań, stanowi idealne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy poszukują nietuzinkowej formy rozrywki. Mając na uwadze zróżnicowane oczekiwania Klientów, oferujemy szeroki zakres aktywności gwarantujących niezapomniane przeżycia oraz zastrzyk adrenaliny. W ramach naszej działalności, organizujemy wyjątkowe imprezy integracyjne dla firm, imprezy dla dzieci, półkolonie, a także szereg innych atrakcji dopasowanych do rozmaitych grup wiekowych.

Nasze atrakcje dla dzieci zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale także pełne bezpieczeństwo podopiecznych. Obsługujemy m.in. urodziny, wycieczki szkolne oraz półkolonie. Imprezy dla dzieci organizowane przez Pyrland Park Linowy zdobywają pozytywne recenzje uczestników. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów, którzy doskonale znają potrzeby najmłodszych. Nasi animatorzy zajmujący się atrakcjami dla dzieci potrafią wprowadzić miłą i przyjazną atmosferę w czasie zabawy.

Organizowane przez nas imprezy dla dzieci w Poznaniu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Wielkopolski oraz innych obszarów naszego kraju. Niewątpliwą zaletą Pyrland Parku Linowego jest fakt, że dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu i zażywają solidnej dawki ruchu, która w dobie komputerów i smartfonów jest niezwykle istotna dla naszych pociech. Zobacz, jak szeroki zakres imprez dla dzieci możemy Ci zaproponować i wybierz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

Skoki w workach, labirynty, zabawy z animatorem, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych, trasy linowe czy tyrolki – to tylko niektóre atrakcje dla dzieci w Poznaniu, jakie może zapewnić Ci Pyrland Park Linowy!

Discounts