Corporate Events

Many corporations have already discovered how we can contribute to strenghtening your team

Our offer includes

Jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać o dobre samopoczucie swoich pracowników? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pyrland Park to idealne miejsce na imprezę firmową w mieście Poznań. W skład naszej oferty wchodzą m.in. gry i zabawy Team Building, trasy linowe, a także biesiady przy ognisku pozwalające na regenerację sił po dniu pełnym wrażeń. Organizacja imprez integracyjnych stanowi naszą specjalność. Staramy się cały czas rozbudowywać naszą ofertę, tak aby pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów.

Organizowane przez nas imprezy integracyjne dla firm to nie tylko świetna zabawa, ale także znakomita okazja do umocnienia więzi w zespole. Większość atrakcji została przygotowana pod kątem interakcji jego członków, co pozwala lepiej im się poznać i nawiązać wartościowe relacje. Organizacja imprez firmowych w Poznaniu to element oferty, który z pewnością wyróżnia nas na tle konkurencji. Korzystając z naszych usług, zapewnisz swoim pracownikom moc wrażeń! Zieleń lasu, bliskość jeziora Maltańskiego oraz obiektów gastronomicznych decyduje o tym, że warto rozważyć naszą propozycję!

Team building

Rope courses

Effective team integration

Catering and campfires

Family picnics

DJ parties

Każdą imprezę integracyjną dla firm organizujemy kompleksowo. Oprócz atrakcji linowych i gier Team Building, możemy zapewnić catering, DJ’a, ognisko, samochody RC a to wszystko pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Parku. Jesteśmy przekonani, że imprezy firmowe w Poznaniu organizowane przez Pyrland Park Linowy w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

Contact us to design your own event!

Contact us