PRZERWA ZIMOWA

Rozpoczęcie sezonu: w kwietniu 2022.

Grupy zorganizowane, po wcześniejszej rezerwacji, obsługujemy również podczas przerwy zimowej.

Imprezy integracyjne

Wiele firm i korporacji przekonało się, że w PYRLAND PARKU LINOWYM można świetnie się bawić i integrować zespół.

Nasza oferta

Jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać o dobre samopoczucie swoich pracowników? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pyrland Park to idealne miejsce na imprezę firmową w mieście Poznań. W skład naszej oferty wchodzą m.in. gry i zabawy Team Building, trasy linowe, a także biesiady przy ognisku pozwalające na regenerację sił po dniu pełnym wrażeń. Organizacja imprez integracyjnych stanowi naszą specjalność. Staramy się cały czas rozbudowywać naszą ofertę, tak aby pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów.

Organizowane przez nas imprezy integracyjne dla firm to nie tylko świetna zabawa, ale także znakomita okazja do umocnienia więzi w zespole. Większość atrakcji została przygotowana pod kątem interakcji jego członków, co pozwala lepiej im się poznać i nawiązać wartościowe relacje. Organizacja imprez firmowych w Poznaniu to element oferty, który z pewnością wyróżnia nas na tle konkurencji. Korzystając z naszych usług, zapewnisz swoim pracownikom moc wrażeń! Zieleń lasu, bliskość jeziora Maltańskiego oraz obiektów gastronomicznych decyduje o tym, że warto rozważyć naszą propozycję!

Team building

Trasy linowe

Integracja

Biesiady przy ognisku

Pikniki rodzinne

Imprezy taneczne z DJ’em

Każdą imprezę integracyjną dla firm organizujemy kompleksowo. Oprócz atrakcji linowych i gier Team Building, możemy zapewnić catering, DJ’a, ognisko, samochody RC a to wszystko pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Parku. Jesteśmy przekonani, że imprezy firmowe w Poznaniu organizowane przez Pyrland Park Linowy w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

Zapewniamy

Atrakcje linowe

W naszym parku dostępne są cztery trasy linowe oraz dwie trasy tyrolkowe – zjazdy skośne.

Podczas naszych imprez integracyjnych wszyscy dobrze się bawią!

pełna oferta tras

Team building

Doświadczeni animatorzy prowadzą Team Building, którego celem jest integracja zespołu, budowanie pozytywnych relacji w grupie, poprawa komunikacji. Wszystkie działania są okraszone dużą dawką zabawy na świeżym powietrzu, w lesie położonym nad poznańską Maltą.

Zorganizujemy imprezę integracyjną idealną dla Twojego zespołu!

oferta team building

Catering

Zapewniamy ognisko lub grill oraz do 400 miejsc siedzących dla uczestników biesiad, pod gołym niebem lub pod wiatami.

Posiadamy szeroki zakres menu do wyboru, które zaspokoi każde gusta.

pełna oferta cateringu

Poznaj naszą ofertę dla Twojej firmy!

Zapytaj o wycenę